Çanakkale Basketbol U14 Kızlar Bölge Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yapılıyor.
![Çanakkale Basketbol U14 Kızlar Bölge Şampiyonası’na Ev Sahipliği Yapılıyor.](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2020/02/01_86.jpg)
Basketbol U14 Kızlar Bölge Şampiyonası 10 Şubat Pazartesi günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen teknik toplantıyla başladı. 14 Şubat Cuma gününe kadar sürecek Şampiyona da; Sakarya, Balıkesir, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Çanakkale illerinden olmak üzere 13 takım mücadele edecek. Maçlar saat 10.00’da başlayarak, günde 6 tane müsabaka oynanacak. Müsabakalar Anafartalar Spor Salonu’nda oynanacak.