Mobil Su Yükleme Aracı Hizmet Vermeye Devam Ediyor
![Mobil Su Yükleme Aracı Hizmet Vermeye Devam Ediyor](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2020/04/BwhSOdHbBURNJpqd0oA3eoaxNzLzoPhP.jpg)
Çanakkale Belediyesi, salgın hastalık riskine karşı kentlileri korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
COVID-19 salgın riskine karşı önlem amacıyla hizmete başlayan Mobil Su Yükleme ve Tahsilat Aracımız; sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan kentlilerimizi evlerinde ziyaret ederek, mobil su yükleme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.