Başkan Gökhan ve Meclis Üyeleri Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
![Başkan Gökhan ve Meclis Üyeleri Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2020/05/4y2BDeCx6iIcXka8Nr9LRngW7S0oMvt1.jpeg)
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Belediye Meclis Üyeleri, kentte hizmet veren esnaflara yönelik rutin olarak gerçekleştirdikleri ziyaretlerine devam ediyor.
Koronavirüs (Covid-19) salgın hastalık sürecinde esnafları yalnız bırakmayan Başkan Gökhan ve Belediye Meclis Üyeleri, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde sürece ilişkin esnafların sorunlarını dinlerken aynı zamanda destek amacıyla esnaflara maske dağıtımında da bulunuyor.