CHP’li Erkek’ten spor kulüplerine ziyaret
CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek, Dardanel Spor Kulübü ile Hastanebayırı Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret etti.
![CHP’li Erkek’ten spor kulüplerine ziyaret](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-09-at-09.46.54.jpeg)
CHP’li Erkek’e ziyaretlerinde CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun ve partililer eşlik etti.
![](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-09-at-09.46.53-1024x768.jpeg)
Kulüp yöneticileri ve futbolcular ile görüşen Erkek, amatör spor kulüplerinin yaşadığı sorunları dinledi. Kulüplere yönelik çalışmalarını paylaşan Erkek, 2023-2024 futbol sezonunda takımlara başarılar diledi.