” Çanakkale Dardanel’de Hedef Tekrar Profesyonel Lig ”
![” Çanakkale Dardanel’de Hedef Tekrar Profesyonel Lig ”](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2021/09/SPOR.jpg)
Geçen yıl pandemi süreci nedeniyle amatör ligler oynanmamıştı , 2021 – 2022 sezonu için TFF’nin ligler oynatılacak kararının ardından Çanakkale Dardanel Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.
Başkan Niyazi ÖNEN , As Başkan Orçun OKTAY , Kulüp Müdürü Adnan AKAN ve Sportif Direktör Deniz ÜNVER’in katılım sağladığı Toplantıda futbol okullarının ve Alt yapının yeniden faaliyete geçirilmesi, A takıma gerekli transferlerin yapılarak hedefin yeniden Profesyonel liglere geri dönülmesi kararı alındı.