Televizyon hırsızı yakalandı
![Televizyon hırsızı yakalandı](https://canakkaleninhaberleri.com/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-10-at-10.49.01.jpeg)
Çanakkale’nin Kepez beldesinde bir iş yerinden 5 adet televizyon ve 1 adet set üstü ocak çaldığı belirlenen şüpheli yakalandı.
8 Mart Pazar günü Kepez’de bulunan bir iş yerinden 5 adet 82 ekran LCD televizyon ve 1 adet set üstü ocak çalındığı tespit edildi. İhbar üzerine yapılan araştırmada, hırsızlığı yaptığı tespit edilen şüpheli G.S. Fevzipaşa Mahallesi Çarşı Caddesinde yakalandı.